Yorum Ekle

Echomar Görüntüleme Merkezi

Sağlık Şişli, İstanbul
4 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Echomar Görüntüleme Merkezi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Genel
      
   Görüntüleme merkezi deyince aklıma hep Homer Simpson'un beyninin röntgen fotoğrafı geliyor, ama tabii bunun konuyla alakası yok elbette. Echomar'a birkaç kez aile bireyleriyle gittim ve her seferinde rahatça hizmet alabildik. Sorunsuz olarak işleyen bir sistemi var. Ancak randevu da alsanız beklemeye hazırlıklı olun. Kalabalık bir Görüntüleme Merkezi. Son gidişimde teyzeme teee akşam saatlerine randevu vermişlerdi, bende şansımızı deniyelim belki iptaller vardır diyerek telefon ...devamıaçtım. Hemen gelin dediler ve biz randevumuzdan çok daha önce işimizi haledebildik. Yani randevunuz olsa bile saat değişikliği için şansınızı deneyin derim. Arabayla gitmemenizi tavsiye ederim, içeride 5-6 araçlık yer var ve manövre yapmak neredeyse imkansız. Fiyatları biraz pahalı, ancak birçok doktorun en güvendiği Görüntüleme Merkezi olması nedeniyle güven veriyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Fuat Şimşek bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Düzenli ve hızlı bir tanı merkezi - Echomar'da çalışan insanlar oldukça yardımcı ve ilgililer. Tıbbi bilgim olmamasına rağmen görüntüleme sistemlerinin en yeni teknolojiler olduğu belli. Hastalara karşı çalışanların tutumu çok iyi ve fazla beklemenize gerek kalmadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Yaptırmak istediğiniz işlemin sonucunu ve tanısını yaklaşık bir gün içerisinde alabilmeniz mümkün. Bir çok özel sigortayı bu merkezde kullanabilme şansınız var.
  • userName
  Adres:19 Mayıs Cad. No: 5 (Migros Yanı) Şişli / İstanbul - Taksim'den Mecidiyeköy'e doğru gid... devamıerken Şişli Camii'ni geçtikten sonra Yapı Kredi Bankası'ndan sağa döndüğünüzde Migros'un yanında http://www.echomar.com.tr Telefon:0 212 246 04 80
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Şişli civarındaki
  Sağlık kategorisinde.
  1.