Yorum Yaz

Op.Dr. Osman Şenel & Op.Dr Gün Ersu - Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Özel Hekim Bağdat Caddesi, İstanbul
3,83 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Op.Dr. Osman Şenel & Op.Dr Gün Ersu - Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Hayatımın en iyi seçimi Dr. Osman ŞENEL - Kendisiyle göz kapağımdaki düşüklük sebebiyle tanıştım. Benim için karar vermek çok kolay olmadı,çünkü yapılacak işlem yüzümdeydi. Dr.Osman bey bana her bir detayı anlattı, inanaılmaz bir güven duygusuyla ameliyatımı oldum. Ameliyat sonucu tek kelimeyle mükemmeldi. Osman bey'in ilgi ve alakası anlatılamaz bile, doktor gibi doktor diyebilirim. Dünyam aydınlanmış ve artık önümü kapanmayan gözlerimle çok daha güzel görüyordum. Hemen ardından ...devamı1 sene sonra birde meme protezine karar verdim, ondan da son derece memnunum... ne diyebilirim ki... Çok teşekkür ederim Dr.Osman Şenel..
  • userName
   Alakanız için teşekkür ederim - Meme büyütme ameliyatı için bir çok doktorla görüştüm, sonunda Sn.Dr.Osman Şenel'e karar verdim. 20/05/2010 tarihinde başarılı bir meme büyütme ameliyatı gerçekleşti ve şu an sonuçtanda oldukça memnunum beklentilerimi tam olarak karşıladı şimdi çok mutluyum. Osman Bey'e benim gibi ağrı eşiği olmayan sürekli mızmızlanıp ağlayan ve ameliyat olmaktan korkan pimpirikli birine gösterdiği ilgi,alaka ve sabır için çok teşekkür ederim.
  • userName
   Hayal kırıklığı - 03.06.10 perşembe günü Dr. Osman Şenel ile şahsen tanıştım. Meme büyütme ile ilgili bilgi alıp ameliyatı gerçekleştirmeyi düşünüyordum. Fakat herşey tam bir hayal kırıklığıydı. Doktor beyin konuşma ve hitab şekli, benim düşünce ve görüşlerimi dinlememesi, benim konuşma imkanımı kısıtlaması, yani neredeyse hiç dinlemeden sürekli baskın bir şekilde konuşması, ayrıca talep ettiğim meme operasyonuyla ilgili gerek boyut ve protez şeklinin tamamen kendisinin tayin etme...devamısi açıkçası beni demotive ve moralsiz kıldı. Acil bir kararla tanıdığım başka bir Doktora ameliyatımı 05.06.10 tarihinde yaptırdım, ne hikmetse istediğim protez büyüklüğü şekli ve ameliyat türü uygulandı, istediklerim de nitekim mantık dışı değildi. Herşey mükemmel oldu. Bunu şu anda bile hem kendim hem ailem hemde yakın dost ve arkadaşlarım da gördü. Üzgünüm Sayın Osman Şenel, bende kesinlikle pozitif bir izlenim bırakmadınız. Başarı her zaman sadece alınan sonuçlar değildir. Aynı zamanda izlediğiniz yol ve sunduğunuz imkanlardır.
  Adres:No:450, Suadiye, Anadolu Bank Suadiye Şubesi'nin Olduğu Binada http://www.estetikestanbul.com Telefon:0216464 00 01-02