Puan Ver

Ezine Uğur Peynircilik

Sınıflandırılmamış, Salaş, Sakin, 25-50 TL, Yerli Pop, Sigara İçilebilir Alan, Kahvaltı - Brunch, Sınıflandırılmamış Şişli, İstanbul
5 / 5 ( 1 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Ezine Uğur Peynircilik" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (1)

  • userName
   Tıka basa kahvaltı - Kurtuluş Caddesine gelmeden, Ergenekon Caddesi üzerinde yürürken, köşe başında Ezine Uğur Peynircilik isimli bir şarküteri göreceksiniz. Kapıdan girdiğinizde, aslında peynirler, zeytinler, salamlar, sucuklar vs.. tüm kahvaltılıkları göreceksiniz. Dükkanın üst katına çıktığınızda sizi küçük, tertemiz ve çok şık bir cafe bekliyor. İki çeşit kahvaltı sunuluyor. Bir tanesi, çift kişilik serpme kahvaltı, diğeri tek kişilik kahvaltı. Fiyatları 15- 35 arasında deği...devamışiyor. Eğer kahvaltı seçerseniz (biz serpme kahvaltı aldık) masanız 5 dakika içerisinde donatılıyor. Ve çok zengin bir kahvaltı sizi bekliyor, sınırsız çay ile birlikte. Eğer tek kişilik kahvaltı alırsanız, aynı zenginliğin tek kişilik olan cinsini görüyorsunuz. Yemek yemeye başladığınızda ise kendinizi durduramıyorsunuz. Herşey taptaze, çok lezzetli ve göz zevkinize de hitap ediyor. Bunun dışında isterseniz, çeşitlik tostlar ve menemende tercih edebilirsiniz. Çalışanlar son derece nazik, güleryüzlü ve haftasonu kahvaltı keyfinize yardımcı olmak için, arı gibi çalışıyorlar. Arada kaldığı için belki de göremediğimiz, yürüyüp geçtiğimiz pek çok yer var. Hakkını vererek işini yapan Ezine Uğur Peynirciliği, görmeden geçmeyin.
   Beğen (1) Cevap ver
   Hasan E. bu paylaşımı beğendi.
  Adres:Ergenekon Caddesi Saksı Sokak No:1 Pangaltı / Şişli Telefon:0212-240-55-59