Puanla

ELEGANCE Fitness & SPA Clup

Spor Beylikdüzü, İstanbul
2,5 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

Mekan Özellikleri


Otopark: Var

"ELEGANCE Fitness & SPA Clup" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Genel
      
   Genelde yüzmek için gittiğimiz, site sakini olduğumuz için de oldukça ucuza üye olduğumuz bir salondu. Ama eşdegerleri ile kıyaslandığında yine de çok ucuz, benzeri Etiler de olsa 3-4 katı fiyat istenirdi. Kaç salonda yarı olimpik havuz vardır ki. Oldukça da geniş, ferah bir mekandı. Elbette sorunlar zaman zaman oluyordu ama bu fiyata en üst seviye de hizmet bekleyemezsiniz. Kendi başına oldukça geniş duşlarını bile çok beğeniyordum, yağmur akışını taklit eden duşlukları vardı.
  • userName
   Elegance Fitness Beylikdüzü rezalet! - Resepsiyondaki kız gelip-gidene zıt davranıp,para almak için herşeyi yapıyor. Üye olduğuma pişman oldum! Girişte temiz havlu veriliyor, bir ter havlusu bir banyo havlusu. Girişimde sadece banyo havlusu verildi eksik gelmiş güya. Ben de onu ter havlusu olarak kullandım ve duş almak için tekrar havlu istediğimde yeni havlu istedim. Benden garip garip sinir edici konuşmalarla para istedi. Hareketleri çok ukala bir şekilde. Ayrıca havuzda insan...devamılar bonesiz havuza giriyor. Tuvalet sadece 1 tane ve kapısı kapanmıyor. Duşlarda şampuan yok, açık olarak konuşmuş dandirik bir sıvı var saçlara zarar veriyor. Sonuçta kesinlikle kimseye önermiyorum.
  • userName
   Yüzmek mi istiyorsunuz? - Beylikdüzü gibi İstanbul'un merkezinden uzak bir semtte oturuyorsanız, vaktinizi değerlendirecek güzel uğraşlar bulmanız gerekiyor. Eğer sizde benim gibi yaz kış demeden, yarı olimpik ve kapalı bir havuzda, en sıhhatli koşulalrda yüzmeyi seviyorsanız burası size göre. İçerisinde spinning salonu, dans salonu, fitness salonu, hamam gibi farklı fırsatları da bulabileceğiniz yer, en öenmli özelliği ise bu çevredeki en büyük kapalı havuza sahip olması. Eğer ...devamıburadan daha büyük bir havuzu bu çevrede biliyorum derseniz, hadi oraya gidelim...
  Adres:Kavaklıdere Mevkii Mehmetçik cd. Barış mh. Ginza Lavinya Park No: H499 Beylikdüzü / İ... devamıstanbul http://www.elegancefitness.com/ Telefon:0212 854 0 333
  Beylikdüzü civarındaki
  Spor kategorisinde.
  2.