Yorum Yaz

Marmara Yelken Kulübü

Spor Erenköy, İstanbul
4,5 / 5 ( 7 yorum)

"Marmara Yelken Kulübü" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (7)

  • userName
   Genel
      
   Mutlaka bir üye ile giriş yapabildiğin harika bir mekan. Kahvaltısı, balıkları ve keyfi tarif edilemez. Özellikle manzarası mükemmel. Fırsatınız olursa kahvaltısına gitmenizi özellikle tavsiye ederim. Hem uygun hemde binbir çeşit yiyecek var :)
  • userName
   Genel
      
   Keyifli güneşli bir günü böyle güzel bir manzarada bitirmek güzel oldu; mekan güzel çalışanlar güleryüzlü. Yediğimiz mezeler gayet leZetliydi; köfte ve şiş pamuk gibiydi. Bir daha gelinir:)
   Beğen (9) Cevap ver
   Cihan N., mehmetcan t., Fatih G. ve diğer 6 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Guzel mekan guzel beslenme
  • userName
   İkisi bir arada.. - Keyifli hem yemek yenilebilir hem de spor yapabilirsin..:)
   Beğen (1) Cevap ver
   Yavuz T. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Hafta sonu - Hafta sonu yelken merakınız varsa zaman geçirebileceğiniz bir yer.
   Beğen (1) Cevap ver
   Yavuz T. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Mükemmel hizmet, seçkin ve elit bir dekorasyon - Marmara Yelken Kulübü sosyal tesisleri eski Caddebostan plajinda (sahil yolu açıldıktan sonra yolun arkasında sanki bir kayanın üstündeymişçesine tepede kalmış) dev fıstık çamı ağaçlarının altında sıcak ahşap ağırlıklı dekorasyonlu harika manzaralı ve sahil yolunun trafiği ile özellikle bahçesi çok harekeli ve seçkin bir kulüp. Dışarıdan da ziyaretçi kabul ediyorlar. Kartal Vesta Restaurantı da işleten işinde gerçekten çok iyi işl...devamıetmecilerle çalışıyorlar. Son derece şık ve güler yüzlü servisleri ve her anınızda sizle ilgilenen şefleri harika. Genelde kulüp olduğunda kitlesi orta ve orta üstü yaş grubu gibi görünüyor. Sonuçta bir eğlence mekanı değil; ama ciddi potansiyeli var. Sanırım kulüp böyle kalmasını istiyor. Güneydoğu mutfağı ağırlıklı menüleri ve sunumları oldukça iyi. Pazar kahvaltıları her zaman kalabalık ve inanılmaz çeşitli. Hele güneş de yüzünü göstermiş ve kendinizi bir geminin güvertesinde hissettiğiniz çam kokulu verandasındaysanız. :) Kesinlikle öneriyorum.
   Beğen (2) Cevap ver
   Yavuz T. ve Elen A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Sosyal Tesisleri bile yeter - Caddebostan sahilinde yer alan sosyal tesisleri çok güzel..Ayrıca müsabakalarda gösterdikleri başarılarla ara ara adından bahsettiren bir klüp..Ülkemizde yelken, kürek gibi branşlarda mücadele eden klüp sayısı ve kalitesi de artar inşallah.
   Beğen (2) Cevap ver
   Yavuz T. ve Elen A. bu paylaşımı beğendiler.
  Adres:Camii Sok. No:15 Erenköy İstanbul http://www.marmarayelken.org Telefon:0216 355 48 13
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Erenköy civarındaki
  Spor kategorisinde.
  1.