Yorum Yaz

Şişli Elit Residence Sports İnternational

Spor Şişli, İstanbul
3,18 / 5 ( 9 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Şişli Elit Residence Sports İnternational" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (9)

  • userName
   Sabah sabah spora))
   Beğen (2) Cevap ver
   Milijana Markovic ve Serkan İ. bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Milijana Markovic 1 yıl önce
   Aferin sana! :)
   Oksana V. 1 yıl önce
   Tesekkurler)))
  • userName
   Merdivenaltı spor salonundan tek farkı temiz olması - Ataköy ve İzmir sportsla karşılaştırıldğında Şişli gerçekten merdivenaltı spor salonundan farksiz benim gözümde ancak yiğidi öldürüp hakkını vermeli çalışanları çok ilgili ve içerisi gerçekten temiz.Şunu da eklemem lazım dolabimi kilitlemediğim bir gün cep telefonumu diğer gün de botumu dolabımdan çaldılar.
   Cevapları göster
   Serpil U. 2 hafta önce
   hırsızlık olayına değinmek istiyorum şu anakadar ailece burada spor yapmaktayız fakat hiçbir şekil ...devamı de hiç bir eşyamız kayıp hırsızlık olmadı ve bir çok ark var burada bununla ilgili hiç şikayetimiz olmadı
  • userName
  • userName
   Çok daha iyi alternatifleri var... - Ankara Bilkent, İstanbul Ataköy Sports International'dan sonra burası hizmet olarak geride, alan olarak da sınırlı. 2 sene önce üye olmuştum 1 sene sonra karşılaştığım saçmalalıklar yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Ayrıldıktan sonra da yeniden üye yapmak için 6 ay'a kadar rahatsız edilme durumu var. Çok üyeleri var, kalite düşük, kapasitenin üzerine çıkmış durumdalar ama yeni üye için can atıyorlar.
  • userName
   Çocuk klubü - Bundan 5 yıl önce tesis arayışına girmiştim. Levent, Mecidiyeköy, Beşiktaş civarındaki hemen hemen tümünü gezdim. En iyi çocuk klubü olarak Sports İnternational'ı seçtim. Üyeliğimiz yıl sonunda bitmek üzere. Tesisi hafta sonları sabah kullanıyoruz. Aile üyeliğimiz var ve çok memnunuz. Özellikle biz spor yaparken çocukların eğlendiğini biliyoruz. Kutu oyunları, sanat, eğlence, boyama, hamur her şey yapıyorlar. Ancak biz üye olduktan sonra birçok yeni tesis açıldı, dah...devamıa modern daha yeni ve bize daha yakın daha büyük. Sports kendini yenilemedi, geri kaldı. Ama çocuk klubü denince gene onu seçerim, ama çocuklar artık büyüdü daha modern bir tesise geçmek üzere ayrılma vakti geldi.
  • userName
   Zamanı keşke geriye alsak... - Malesef artık hiç de iyi değil. Eskiden ne hocalar vardı, ne elit insanlar vardı adı gibi. şimdi nerdeeee...
  • userName
   Çok iyi - Ataköy Sports'tan sonra Şişli'deki pek sarmadı doğal olarak. Çünkü burası şehir içinde kurulmuş, açık hava havuzu olmayan, Ataköy Marina'nın havasını asla yaşatamayacak bir tesis. Yine aerobik salonu çok küçük, Ataköy'dekinin neredeyse dörtte biri kadar bir alan; ama yine de burada spor yapmak, derslere girmek keyifli. Çünkü eğitmenler çok sıcak, güler yüzlü. Buradaki aerobik, pilates, dans hocaları gerçekten sempatik ve yetenekliler. Spinning dersleri eğlenceli. Soyunma...devamı odası içinde buhar odası ve sauna mevcut. Dolaplar çok eski olduğundan Mac'teki gibi sadece şifre koyarak kilitleme teknolojisi maalesef yok, herkes kendi kilidini getiriyor evden. Yine şampuan, duş jeli kabinlerde yok. Su makineleri yok ve hep suyunuzu taşımak zorundasınız. Hijyen MAC'ler gibi değil. Soyunma odalarının mutlaka yenilenmesi gerek. Su makinelerini de en kısa zamanda koymalılar yoksa rakiplere yenilecekler kısa zamanda.
  • userName
   Tesis iyi güzel hoş ama... - Çok kalabalık... Çalışıyorsanız, okuyorsanız ya da yalnız akşamları müsait olabiliyorsanız kalabalığı görüp spor yapmaktan vazgeçme olasılığınız var. Yine de Şişli ve çevresindeki en iyi tesise sahipler diyebilirim.
  • userName
   Sports - Bir zamanlar mükemmel diyebileceğim bir tesisdi... Ama şimdi aynı şeyleri söyleyemiyorum... Personelin çok çabuk değişmesi bence en büyük problem. Personelini memnun edemeyen bir şirket bizlere nasıl iyi bir hizmet verebilir ki' Tesis hafta içi akşamları inanılmaz kalabalık... Spor yapmak bazen işkenceye dönüşebiliyor. Üye olduğum zaman pek bir alternatifi yoktu... Şimdi sıkı rakipleri var. Tek avantajı evime, ofisime yakın olması. Seçim sizin...
  Adres:19 Mayıs Cad. Dr. İsmet Öztürk Sokak http://www.elitresidence.com Telefon:(0212) 380 24 05
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Şişli civarındaki
  Spor kategorisinde.
  1.