Puan Ver

THE BALANCE CLUB

Spor Göztepe, İstanbul
3 / 5 ( 2 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"THE BALANCE CLUB" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (2)

  • userName
   Vasat - Eski iş yerime yakın olduğu için bir dönem gittiğim bir salon. Akşamları çok kalabalık oluyordu ve bütün makinelerin başında sıra beklemek zorundaydım. Her makineden bir tane olduğu için bu durum kısa sürede çok sinir bozucu bir hal aldı. Salon temiz ve bakımlı olabilir fakat alan yetersiz ve aletler eski, özellikle de koşu bantları. Salonda beni en çok rahatsız eden şey ise hocaların tamamının sigara içmeleri ve bunu mesai saatinde yapmalarıydı. Özellikle bir tanesi çok ...devamıiçiyordu ve terastan salona girdiğinde kül tablosu gibi koktuğunu hatırlıyorum. Dışarıdan bakıldığında profesyonel gibi gözükse de bence kadrosu ve işletmesi ile amatör ve vasat bir mahalle salonu. Bu tip salonların vadesi dolmak üzere, müşteriler artık yeni açılan modern spor komplekslerini tercih etmekte haklı.
  • userName
   Sağlık İçin - Kış aylarında evde durdukça ve sıkıldıkça sürekli bir şey yiyip içiyor, havası soğuk diye bir yerlere gitmediğimiz için de bize yediklerimiz kilo olarak geri dönüyor. Bu nedenle özellikle kış aylarında gidilmesi gereken bir yer. Sağlık açısından da önemli. Eviniz Göztepe Tren İstasyonu'na yakınsa buraya gitmenizi ve Hatice Hoca ile çalışmanızı öneririm. Kendisi ufak tefek ama canınıza okuyor.
  Adres:İstasyon Cad. Göztepe İş Merkezi
      Göztepe - Kadıköy / İSTANB... devamıUL
  Telefon:0216 386 30 15