Puanla

Taş Ev

Restoran Mordoğan, İzmir
5 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Taş Ev" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Taş ev mordoğan yolu üzerinde deniz kıyısında,makiliklerin hemen üzerinde konuşlanmış açıkhava bölümü ile uzun uzun oturup keyif yapmak için hoş bir mekan.Yediklerimizden,güveçte sübye haricinde çok memnun kaldık,sübye malesef hem sert hem de çok tereyağlı olmuştu.Kalamar,taze oluşunun göstergesi olan bacaklarıyla geldi,bugüne dek türkiye sınırları içinde yediğim belki de en iyi kalamardı,fotoğrafını geç çekmemden anlayabilirsiniz :-) .Kabak çiçeği ve deniz börülcesi mükemmele y...devamıakın,köz patlıcanda da köz tadı alımıyordu.Karaburuna giderken virajlı yollar öncesi mideniz de alarm vermeye başlamışsa soluklanıp doymak için iyi seçim.
  • userName
   pazar sabah kahvaltilari icin ilk tercihim. peynir, zeytin, recel, katmer cesitlerinin yanisira kahvaltilik salca, lorlu biber gibi yoresel cesitleri de var. sahipleri cok guler yuzlu. en guzeli de denizden gelen esinti ve manzara. buraya sadece katmer yemek, bira icmek ve balik yemek icin de ugrayabilirsiniz.
   Beğen (1) Cevap ver
   Mustafa A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   5 yıldır Karaburuna giderken istisnasız Cumartesi sabah kahvaltı mekanımız, pazar akşamı dönerken balık yediğimiz restaurantımız. İzmirde en sevdiğim yerlerden biri. Denize karşı, doğal kahvaltı çeşitleri ile gerçekten keyifli bir yer. Çeşit çeşit ev reçelleri, kendi yaptıkları ev sucukları, köy ekmeği favorilerim. Ayrıca yediğim en nefis balıklar burda. Şehir ortamından uzaklaşıp sakinlik isteyenler için iyi bir seçenek....
   Beğen (12) Cevap ver
   Fatih G., Cihan N., Rüya Y. ve diğer 9 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  Adres:Gülbahçe Mordoğan Yolu Üzeri. Mordoğan / İzmir
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Mordoğan civarındaki
  Restoran kategorisinde.
  1.