Puanla

Ünal Kardeşler Katmer Salonu

Börekçi Urla, İzmir
3,9 / 5 ( 24 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Mekan tarzı: PopülerDiğer özellikler: Açık Alan, Manzaralı

"Ünal Kardeşler Katmer Salonu" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (24)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   7 yıldır Ünal Kardeşlere URLA KATMERİ yemek için giderim, özellikle kıymalısını severim, çıtır çıtır oluyor. Urla'nın katmeri özeldir, yumurtalı olur, ilk defa yiyenler alışık olmadıklarından yadırgayabilir, yağı normal seviyede, ağır değil, zaten katmer de kuru kuru yenmez, yanında Urla'nın meşhur yoğurdundan yapılmış ayranı da içerseniz çok uygun olur. Ünal kardeşlerin balık restoranı ve bu yaz açtığı kebap restoranı da aynı sırada, hepsi yan yana. Mekan olarak tam liman girişin...devamıe cepheli, içeride sıralanan yatlar ve deniz manzarası mekana hoş bir hava katıyor. Yanlız Katmer değil Çİ Börek'te de iddialıdır. Kahvaltı sofrası da güzel. Restoranlar içinde Çİ Böreğin gerçek anlamını bilip de menüye Çİ olarak yazan ender yerlerden biridir Ünal Kardeşler. Tavsiye ederim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   urlaya gidilipte katmer yenilmeden dönülmez dedik.. katmer deyince benim aklıma böle saçta pişirilmiş az yağlı peynirli, otlu yada kıymalı hamur işi geliyor.. bizim önümüze yağdan adeta vıcık vıcık olmuş dışında ve içinde bolca yumurta bulunan bir hamur işi geldi.. eşim kıymalı bense peynirli söylemiştim.. ikimizde yağdan ve ağır yumurta kokusundan yiyemedik.. ayrıca bir katmerin fiyatı 12 tl, söğüş 8 tl.. yorum sizin..
   Beğen (1) Cevap ver
   Zeki E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Manzara inanilmaz, ortam cok guzel, ayran sahane, fiyatlar makul, katmer biraz yagli, servis cok yavas
   Beğen (3) Cevap ver
   Poyraz K., Milijana Markovic ve Fatih G. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Katmerini hep çok seviyorum ama bazen de çok yağlı olabiliyor. Çiğ böreği çok lezzetli. Ayranı da güzel. Burayı ben çok seviyorum ama servisi başarısız buldum.
   Beğen (1) Cevap ver
   Sergio T. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   #FavoriLezzetim Ünal Kardeşler'de çiğ börek ve katmer!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   kiymali ve karişık katmer yedik, yaninda cig borek istedik. bir porsiyonda iki adet var. cig borek katmerden daha lezzetli geldi bana hala yiyebilirim. katmerler 10tl cigborek 8tl. mekan tam deniz kenarinda, yalniz bugun soguk oldugundan biz iceride oturuyoruz.
   Beğen (3) Cevap ver
   Milijana Markovic, Cihan N. ve Gültekin U. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Beğen (2) Cevap ver
   Milijana Markovic ve Cihan N. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Urlaya sabah erken saatte yolunuz düşerse uğrayıp burada katmer yemeyi ihmal etmeyin. Kıymalı yumurtalı peynirli karışık favorimdir. Bir kaç alteratif daha var ama buradan iyisini ben görmedim
   Beğen (1) Cevap ver
   Poyraz K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bu kadar müşterisini önemsemeyen bir yer görmedim. Daha az önce mekana gittik (eski müşteriyiz lafta) bir garson gelip oturduğumuz yerden kaldırıp başka müşteriyi oturtmaya çalışıyor. Biz ayakta sıra beklemişiz başka masada oturan tiplemeleri o masa daha güzel diye oraya getirtip kaldırabiliyor. Yetkili müdüre şikayet ediyoruz tepki yok. Kalkıp çıktık.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Denize sıfır, muhteşem ada manzaraları eşliğinde sıcacık, çıtır çıtır lezzet kokan hatta ve hatta lezzet durakları yapımcısı/yazarı Mehmet Yaşin'in dediği gibi damak çatlatan bir katmer ziyafeti. Yanında gerçekten lezzetli kendi ürünleri ayranları enfes.Hafta sonu yer bulmak pek mümkün değil ama hafta içi daha keyifli. Katmer ziyafetinin üstüne tavşan kanı bir çayın keyfide bambaşka. Dükkan sahibi Ünal Kardeşlerin babacan tavırları çok sempatik. Rahmetli Tanju Okan'ın son yılların...devamıı geçirdiği bir mekanmış.Mantısı, çiğ böreği ve kalvaltısıda ayrıca tadılmaya değer.
  Daha Fazla
  Adres:M. Fevzi Çakmak Cad. No:36 İskele Urla - İzmir Telefon:0 232 752 13 20
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Urla civarındaki
  Börekçi kategorisinde.
  1.