Puan Ver

SineMASAL cafe&bistro

Fransız Mutfağı, Pizzacı, Türk Mutfağı, Sinema Kayseri Merkez, Kayseri
4,11 / 5 ( 50 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoOtopark: Var
Alkol: YokYemek tipi: Kahvaltı, Brunch
Sigara alanı: Sigara içilebilir alanMekan tarzı: Sakin, Entellektüel
Müzik türü: Karaoke Diğer özellikler: Açık Alan

"SineMASAL cafe&bistro" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (50)

  Daha Fazla
  Adres:Alparslan Mah. Mustafa Şimşek Bulv. Gökçefidan sk. No:5/B 38030 (Nostalji sofrası yanı Mel... devamıikgazi Hastanesi Taksi durağı yanında) http://www.sinemasal.com.tr Telefon:0352 234 5 234
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Kayseri Merkez civarındaki
  Fransız Mutfağı kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  Gün boyunca çalışıp yorulduktan sonra eğlenmek için dışarı çıkmak istiyoruz haliyle. Ancak zamanımız kısıtlı.
  “Sinemaya mı gitsek, yemeğe mi gitsek?” “Yemeğe gidersek sinemaya nasıl yetişeceğiz?” gibi sorular hemen aklımızı kurcalamaya başlıyor.
  Hem evinizin rahatlığında iste... devamıdiğiniz filmi izleyebileceğiniz hem de lezzetli bir yemeğin tadını çıkarabileceğiniz yepyeni bir mekana ufak bir tanışma turu yapmaya ne dersiniz? Sinemanın keyfini lezzetle buluşturan Sinemasal Bistro, dekorasyonu, konsepti, harika yemekleri, film arşivi, kütüphanesi, VIP Sinema salonu, personeli ve müzikleri ile görülmesi ve yaşanması gereken bir mekan. Konsepti beş yılda hazırlanan ve keyifle geçirmek isteyeceğiniz boş zamanlarınız için yepyeni bir alternatif sunan Sinemasal Bistro, yeni alışkanlığınız olmaya aday. Sinemasal Bistro ile yeni bir deneyime adım atın!