Ne düşünüyorsun?

Bahçecik Soguksu Tesisleri

Diğer Körfez, Kocaeli
5 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Bahçecik Soguksu Tesisleri" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Genel
      
  • userName
   Genel
      
   manzarasi super kusursuz bir yer
  • userName
   Soğuksu şifalı suyu - Ben soğuksu şifalı suyunu daha önceden mekan olarak ziyaret etmiş ancak suyun şifa dağıttığını hiç duymamıştım. Geçen hafta Cuma günü internette Kocaeli'ye ait doğa güzelliklerini ve özelliklerini dolaşırken bu suyun şifalı olduğuna dair yazı gördüm. Uzun zamandır mide rahatsızlığım olduğu için bu kadar yakınımdaki bu sudan ve şifasından faydalanmak için dün ziyaret ettim ve içtiğim suyun bende yaşattığı rahatlığı hafifliği yaşadım. İlk saatler psikolojik o...devamılduğunu düşündüm ancak beraberimde olan insanlarında aynı rahatlık ve hafifliği yaşadığını duyunca inandım ki bu su gerçekten mide için çok faydalı. Rahatsızlığı ancak yaşayan bilir ve aradaki farkı anlar. Midemdeki yanma şişkinlik bulantı ve hazımsızlık şikayetlerim bugün yok denecek kadar az. Yetkililerden ricam ne olur bu suyun insanlara daha faydalı hale getirilmesidir. Hastalık derman olmayınca işkence kadar insanın gündelik hayatını olumsuz etkilerken bu şifalı sudan kimse mahrum olmasın.
   Cevapları göster
   Savas B. 1 yıl önce
   Suyu bilmem ama kahvaltisi rezalet. Ustelik cok pahali.Ben kahvalti icin orda oldugum surede yan m ...devamı asalardaki memnuniyetsizligide gordum.Herkes saskin ve memnuniyetsizdi.Koy kahvaltisi diye bir sofra hazirliyorlar inanin sadace bal ve tereyag yer kalkarsiniz.Digerleri rezalet..Ben hic bir mekani bu kadar yetersiz gormedim.Bir daha ne giderim nede arkadaslarimi gonderirim..
   uğur Y. 1 yıl önce
   kahvalti gerçekten ama gerçekten çok kötüydü..
  Adres:Soguksu Tesisleri Bahçecik