Yorum Yaz

Balıkçı Selim

Balıkçı İzmit, Kocaeli
3,75 / 5 ( 8 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Alkol: Yok

"Balıkçı Selim" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (8)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   lezzet çok iyi ancak fiyat içkisiz bir ortama göre pahalı
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dışardan balktığınızda asla içerdeki lezzeti tahmin edemezsiniz fakat bence hemen içeri girin ama öyle (haftasonu ise özellikle )yer bulup oturabileceğiniz bir yer değil .Piskolojik olarak buna hazır olun, sonunda işletme konusunda çokta becerikli olmayan selim bey size mutlaka bir yer gösterecektir . Ama oturduğunuzda servis hızla ilerlemeye başlar ama yine sabır gerektirir:) Bu mekanı özel kılan salaşlığının yanısıra balığın servis şekli ,öncelikle beyaz kağıtla örtülü tepsi gel...devamıiyor yanında roka,maydanoz,turp,soğandan oluşan bir tabak ve küçük helva tabağı ikram ediliyor odun fırınından taze ekmek ,su ,acı biber turşusu masada yerini alıyor. Balık çeşidi zengin mutfakta bayanlar balık tava yapıyor ,dışarıda küçük bir mangal fırını denilebilir sanırım orada ise nefis ızgaralar hazırlanıyor .O kadar hengâmeye rağmen lezzeti tadan diğer koşullara rağmen tercih ediyor .DIşarıdaki lüx araçlar burda ne olaki algısı yaratıyor :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dışarıdan bakınca insanın beklentisi oldukça düşüyor ancak içerisi oldukça temiz. Görünüşe aldanmamak gereken meknlardan bir tanesi. Balık çeşitleri oldukça geniş. Servislerini herkes için ayrı tabaklarda yeşillik, soğan ve helva ile açıyorlar. İstenirse farklı salata çeşitleri de hazırlayabiliyorlar. Balıklar içerideki yoğunluğa göre oldukça hızlı hazırlanıyor. Daha iyileri civarda var mı bilmem ancak uygun fiyata leziz balık arayanlara tavsiye ederim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İlk defa gelmiş olup bu zamana kadar nerdeydim dedirten lezzet:))
  • userName
  • userName
   Balık pişirmeyi biliyorlar - Kalabalık zamanda, servis yetersiz. Çeşitli balıkları, hem ızgara, hem de tava bulabilirsiniz. Her ikisinde de, başarılılar.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Lezzet harika, mekanın bakıma ihtiyacı var... - Salaş mekan hatta özensizde denebilir, bir salon büyüklüğünde. Balıklar servis edilirken masanızın üzerinde bulunan tepsilerin üzerindeki yağlı kağıtlara dökülüyor. Tabak olayı yok. Tepsiden yiyorsunuz balıkları. Tavada balık; balıklar çiçek şeklinde diziliyor ve her sipariş kendi tavasında ve yağında kızartılıyor, bu şekilde servis ediliyor. Yağ dolu tencerenin içine atılmıyorki bu çok önemli, defalarca aynı yağda kızartma olayı ...devamıyok. Izgara balık ;Yediğim en lezzetli ızgara balıklardı. Fiyatlar ortalama, ödediğiniz ücrete aklınız takılmıyor.
  Adres:Karamürsel cad.Kullar merkez camii yanı. Kullar/Başiskele