Yorum Yaz

Şirin Et Lokantası

Restoran Kütahya Merkez, Kütahya
4 / 5 ( 8 yorum)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Açık Alan

"Şirin Et Lokantası" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (8)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Açık ve net söylüyorum gayet kötü. Et kalitesi çok düşük. Pirzola istedim, pişkin gelmesine rağmen kemiklerden elime kan bulaştı. Bunun etin pişirilmesi ile ilgisi yok, bu etin dinlendirilmemesi ile ilgili. Servis kötü yoğun zamanda nasıl olur düşünemiyorum. Garsonlar uzaktan sipariş alıyorlar ve daha sizi siparişi bitirmeden uzaklaşmaya başlıyorlar, güleryüz hak getire. Siz masaya oturur oturmaz hemen suyu açıp bardağa koyuyorlar ve adisyona yazıyorlar yani küçük hesap yapıyorlar...devamı. Personel de temizlik konusunda hiç dikkatli değil. Asla tavsiye etmem.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Aslında güzel bir lokanta, çeşit bol ve kendin tek tek seçerek istediğin çeşitlilikte karışım yapabiliyorsun. Mangalda pişiriyorlar, sucuk oöellikle tavsiyemdur. Yalnız etler sanki biraz az pişmiş geliyor. Bilmiyorum, belki ben iyi pişmiş sevdiğimden bana öyle geldi. Bu duruma dikkat çekmek istedim, tavsiye ederim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Eti kendiniz seciyorsunuz, cesidi oldukca fazla..super lezzeti olmasa da yol uzerinde et yemek isteyenler tercih edebilir.. Fiyatlari istanbul et restoranlarina gore oldukca makul. 2 icecek, salata ve gayet doyurucu karisik 2 porsiyon et cesitleri icin 55 tl odedik..Salatasi kotu.. Et seceneklerinden ise sisleri basarili, kofte ve sucuk cesitleri denenebilir..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tam bir "eh işte" mekanı Şirin..Özellikle "yağlı et" sevmiyorsanız, bir kere baştan hiç uğramayın derim..Çünkü etler yağlı, hatta bence aşırı yağlı..Köfte, bonfile ve pirzola aldık ki hiçbiri için müthiş lezzetliydi diyemem..En başta da dediğim gibi tam anlamıyla "eh işte"ydi lezzetleri..Fiyatları da belki bununla orantılı olarak makul..Sanırım pirzolanın porsiyonu 14, köftenin ise 9 TL idi..Bu arada porsiyonlar da 200 gr., belirtmeden geçmeyeyim..Sonuç olarak yine aynı şeyi tek...devamırarlayacağım ama "eh işte"..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Mmm super iftar :)
  • userName
   Kalitesi düşük - Görüntü çekici ama ürün kalitesi düşük. Normaldir, Kütahyalı zihniyeti çok kalite aramamak gerekir. Öyle ki 1 kg köfte sipariş ettiginizde önünüze pişmiş 400gr gelecektir. %60 i yağ olduğu için pişince eriyip gider.
  • userName
   Memleketimin kebapçısı - Ne Antepli ne Urfalı, Şirin et öz ve öz Kütahyalı olduğu için tercih sebebidir. Tavşanlı ilçesindeki et kombinalarında sucuk üretimi de yaparlar. Sucukları iddalıdır. Karışık ızgaralarını tercih edebilirsiniz.
  • userName
   İstanbul - Antalya yolunda mutlaka uğranması gereken bir lezzet durağı! - Benim gibi etobur insanlar için cennet sayılabilecek bir mekân. İstanbul - Antalya yolunun orta noktasında bulunan Kütahya'da genellikle yemek molaları verilir. Yol üzerinde pek çok denenebilecek restoran var fakat Şirin Et Lokantası'nı yeni keşfettim. Öncelikle Kütahya'da görülmemiş kalitede bir mekân. Etler çok taze, çünkü Kütahya'nın en ünlü kasabından alınıyor ve günlük kesilip tüketiliyor. Mekâna girdiğ...devamıinizde mutfaklarına girip istediğiniz etleri seçiyorsunuz: "Şu pirzolayı koyun, şu 2 bifteği de alayım, yanına şu kaşarlı köftelerden..." şeklinde... Etler tartılıp kilo ile satılıyor, ızgarada pişirilip getiriliyor. Yemeklerin sunumu harika! Yemeğe başlamadan önce tava yoğurdu ve kızarmış köy ekmeği ile biraz açlığınızı hafifletiyorsunuz. Gavur dağı salatası ise mekânın vazgeçilmezlerinden. Eğer İstanbul'da "Gelik" tarzı et lokantalarını seviyorsanız, Antalya'dan gelirken mutlaka ama mutlaka Kütahya'da, bence Gelik'ten çok daha lezzetli etleri olan Şirin Et Lokantası'nda durmalısınız!
   Beğen (1) Cevap ver
   Mustafa A. bu paylaşımı beğendi.
  Adres:Kütahya - Eskişehir Karayolu, 8. KM, (Tam olarak haritada gösterilen nokta) http://www.sirinsucuk.com Telefon:0274 225 1112
  Mesaj gönder
  şirin et lokantası