Puanla

Şirin Et Lokantası

Restoran Kütahya Merkez, Kütahya
4 / 5 ( 11 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Açık Alan

"Şirin Et Lokantası" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (11)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yol üzerinde Petrol Ofisi içinde, servis yavaş degil. İstediginiz karışımı seçerek sipariş veriyorsunuz. Yol üzeri öğle-aksam yemeği için tercih edilebilir. Afiyet olsun.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Istanbul-Antalya yolu üzeri Kütahya'da bulunan et lokantası. Etlerin tadi muhteşem özellikle kuzu etlerinin tadını hiçbir yerde bulamazsınız. Yolunuz düşerse ozellikle kuzu karisik yemenizi tavsiye ederim. Servis hizi lokanta cok kalabalık olmasına ragmen süper. Bu arada ızgara sucuk da efsane. Tatlilarinin farkli bir ozelligi yok, onu baska bir yerde de yiyebilirsiniz. Fiyatlar mekan ve lezzete göre uygun.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Kütahya ziyaretimiz esnasında öğle yemeği için uğradık. Etler özellikle şiş oldukça lezzetliydi. Genel olarak servis yavaş olmakla beraber iyi. Yoğurt bilinen markalardan birinin tava yoğurdu. Kaymaklı incir tatlısı ceviz takviyesiyle tam bir bomba...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Açık ve net söylüyorum gayet kötü. Et kalitesi çok düşük. Pirzola istedim, pişkin gelmesine rağmen kemiklerden elime kan bulaştı. Bunun etin pişirilmesi ile ilgisi yok, bu etin dinlendirilmemesi ile ilgili. Servis kötü yoğun zamanda nasıl olur düşünemiyorum. Garsonlar uzaktan sipariş alıyorlar ve daha sizi siparişi bitirmeden uzaklaşmaya başlıyorlar, güleryüz hak getire. Siz masaya oturur oturmaz hemen suyu açıp bardağa koyuyorlar ve adisyona yazıyorlar yani küçük hesap yapıyorlar...devamı. Personel de temizlik konusunda hiç dikkatli değil. Asla tavsiye etmem.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Aslında güzel bir lokanta, çeşit bol ve kendin tek tek seçerek istediğin çeşitlilikte karışım yapabiliyorsun. Mangalda pişiriyorlar, sucuk oöellikle tavsiyemdur. Yalnız etler sanki biraz az pişmiş geliyor. Bilmiyorum, belki ben iyi pişmiş sevdiğimden bana öyle geldi. Bu duruma dikkat çekmek istedim, tavsiye ederim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Eti kendiniz seciyorsunuz, cesidi oldukca fazla..super lezzeti olmasa da yol uzerinde et yemek isteyenler tercih edebilir.. Fiyatlari istanbul et restoranlarina gore oldukca makul. 2 icecek, salata ve gayet doyurucu karisik 2 porsiyon et cesitleri icin 55 tl odedik..Salatasi kotu.. Et seceneklerinden ise sisleri basarili, kofte ve sucuk cesitleri denenebilir..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tam bir "eh işte" mekanı Şirin..Özellikle "yağlı et" sevmiyorsanız, bir kere baştan hiç uğramayın derim..Çünkü etler yağlı, hatta bence aşırı yağlı..Köfte, bonfile ve pirzola aldık ki hiçbiri için müthiş lezzetliydi diyemem..En başta da dediğim gibi tam anlamıyla "eh işte"ydi lezzetleri..Fiyatları da belki bununla orantılı olarak makul..Sanırım pirzolanın porsiyonu 14, köftenin ise 9 TL idi..Bu arada porsiyonlar da 200 gr., belirtmeden geçmeyeyim..Sonuç olarak yine aynı şeyi tek...devamırarlayacağım ama "eh işte"..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Mmm super iftar :)
  • userName
   Kalitesi düşük - Görüntü çekici ama ürün kalitesi düşük. Normaldir, Kütahyalı zihniyeti çok kalite aramamak gerekir. Öyle ki 1 kg köfte sipariş ettiginizde önünüze pişmiş 400gr gelecektir. %60 i yağ olduğu için pişince eriyip gider.
  • userName
   Memleketimin kebapçısı - Ne Antepli ne Urfalı, Şirin et öz ve öz Kütahyalı olduğu için tercih sebebidir. Tavşanlı ilçesindeki et kombinalarında sucuk üretimi de yaparlar. Sucukları iddalıdır. Karışık ızgaralarını tercih edebilirsiniz.
  Daha Fazla
  Adres:Kütahya - Eskişehir Karayolu, 8. KM, (Tam olarak haritada gösterilen nokta) http://www.sirinsucuk.com Telefon:0274 225 1112
  Mesaj gönder
  şirin et lokantası