Puanla

Kemal Tanca Mersin Forum AVM

Alışveriş Mersin Merkez, Mersin
4,5 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Kemal Tanca Mersin Forum AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  Adres:YENISEHIR GUVENEVLER MAH. 20.CAD. NO:1/82 FORUM MERSIN AVM / MERSIN http://www.kemaltanca.com.tr Telefon:0324 331 52 45
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Mersin Merkez civarındaki
  Alışveriş kategorisinde.
  1.
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  Ayakkabı sektörüne 1950 yılında kapılarını açan ve üç kuşaktır sağlam temeller üzerindeki varlığını sürdüren İsim ve Soyisim den oluşan bir markadır Kemal Tanca.
  Kaliteli hizmet anlayışı, moda yaratan tasarımları ve her kesime hitap eden modelleri ile sekt... devamı46;rün lider isimlerinin arasında olmayı başarmış bir marka olarak varlığımızı siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ile uzun yıllar boyunca devam ettirmeyi hedeflemekteyiz. Modellerimizde özellikle şıklığı ve rahatlığı ön planda tutuyoruz, tarz yaratan koleksiyonumuzu her biri kendi alanında uzman tasarımcılar hazırlamaktadır. Zengin ürün seçenekleri ile gerek modern gerekse klasik tarzda birçok ihtiyaca cevap veren, her zevke uygun ürün koleksiyonlarımız Türkiye genelindeki 59 mağazanın vitrinlerini süslüyor. Mağazalarımızdaki ürünlerinin % 90’ı Türkiye de üretilmektedir, geri kalan % 10 ‘u ise İtalya, İspanya, Fransa dan ithal edilen ünlü markalardan oluşmaktadır.