Ne düşünüyorsun?

Marine Club Catamaran BODRUM

Gece Mekanı, İşletme Bodrum, Muğla
3,74 / 5 ( 32 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: Kredi Kartı, MastercardOtopark: Yok
Rezervasyon: Zorunlu değilWi-fi: Var
Alkol: VarVale: Yok
Sigara alanı: Sigara içilebilir alan, Sigarasız alanMekan tarzı: Popüler, Şık-lüks, Entellektüel, Özgün
Ne için uygun: Doğum Günü, Arkadaşlarla Muhabbet, Bekarlığa Veda, Düğün, PartiMüzik türü: DJ, Yerli Pop , Yabancı Pop , Rock , Underground - Techno , R & B , Hip hop , Club
Kim için uygun: GruplarDiğer özellikler: Açık Alan, Manzaralı, Doğa İçinde, Tarihi Turistik

"Marine Club Catamaran BODRUM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (32)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Club Catamaran'ı Bir Başka Dünya! sloganı ile keşfettim. İlk gidişim Tiesto Gecesiydi 2008'de. Çalışanlarındaki gayret,samimiyet en başta görülmeye değer şeylerin başında geliyor bence. Geceye başladığınızda gerçekten Bir Başka Dünya'da buluyorsunuz kendinizi. Denizin ortasında sınırsızca eğlenmek bir başka duygu. Fiyatlar verilen hizmete ve Bodrum'da mükemmel bir gece geçirmiş olmak için inanın ideal. 2013 sezonunda da oradaydım. Bir bardak votkaya ödediğiniz bedel geçirdiğiniz...devamı zamanlar düşünülürse hiçbirşey. Teşekkürler Club Catamaran..
   Beğen (1) Cevap ver
   Club C. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Club C. 10 ay önce
   Değerli yorumunuz için Teşekkür Ederiz Ömer Ö. Bu sene de bekliyoruz!..Saygılarımızla
  • userName
   Fiyat / Perf.
      
   Bodrumdaki tüm gece club lerine gittim fakat catamaranın verdiği keyfi hiç birinde alamadım gerçekten,eğer yolunuz düşerse kesinlikle değerlendirmelisiniz.
   Beğen (1) Cevap ver
   Ömer Ö. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Ömer Ö. 10 ay önce
   Levent B.ye katılıyorum.Kesinlikle uğramadan Bodrum'dan gitmemelisiniz.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ben 2007 yazında gitmiştim buraya. Eğer hala aynıysa sürekli techno muzık çalan ki ben nefret ederim, yabancılardan geçilmeyen, o kadar abartılacak bir şeyi olmadığını düşündüğüm bir yerdi. O sene kişi başı 35tl idi allah bilir şimdi ne kadardır. Gereksiz.
   Cevapları göster
   Ömer Ö. 10 ay önce
   Ben ilk 2008 gittim o sene de yanlış hatırlamıyorsam fiyatlar aynıydı. Ama size sunulan imkanları ...devamı düşündüğünüzde bence çok bir rakam değil.
  • userName
   Lezzet
      
   Arkadaşlar catamara ücret hakkında bilgi verebilir misiniz?
   Cevapları göster
   Eren Y. 1 yıl önce
   50 tl giris. Bide yerli icki var.
  • userName
   Bodrum Merkezde güzelce karnınızı doyurun. Birazda alkol alın hafiften geceyarısından sonra adres Katamaran olsun tabi deniz tutmuyorsa:) Hayatınızda unutamayacağınız gecelerden birisini yaşayacaksınız emin olun. Erken ayrılmak isterseniz servis botları 15 dkda bir kıyıya sefer atarlar.
   Beğen (1) Cevap ver
   Ömer Ö. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Ömer Ö. 10 ay önce
   En güzel taraflarından biri de inanın bu.İstediğiniz zaman gemiden ayrılabiliyor gemi kalktıktan s ...devamı onra da istediğiniz zaman gemiye girebiliyorsunuz.
  • userName
   Marine Club Catamaran - Bodrum'a gidip de Catamaran'a binip eğlenmemek olmaz. Bodrum Barlar sokağında uzun bir kuyruk görürseniz takılın o kuyruğa eğlencenin biletini kestirim. Katamaran gece 01:00 gibi açılır sabaha doğru 4-4:30 gibi kıyıya geri döner. Ha yok ben sıkıldım dönmek istiyorum derseniz shuttle botlarla dönebilirsiniz.Cam tabanlı bu tekne hareket ettiğinde denizin üzerinde dansın keyfini çıkartın.Ünlü Dj ler dans showları ile güzel bir gece geçirebilirsiniz.Bazen gur...devamıbetçi vatandaşlarımıza gece düzenledikleri olur ki hiç tavsiye etmem çok kalabalık oluyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Berkay S. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Ömer Ö. 10 ay önce
   Özel parti gecelerinde kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.Tabiki kalabalık sevenler için.
  • userName
   Erkek "cenneti" - Catamaran'a giriş kuyruğu bodrum çarşının içine kadar uzanır ve 100 kişilik sırada 10 tane kız görürseniz iyidir. Dam sorunu olmadığından yerli yabancı arkadaşların tercih sebebidir. Tüm gün bodrum içinde giriş biletleri satışta. Beğendiğiniz bir DJ. yada parti yoksa Catamaran'ı önermem.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Ortam
      
   Beğen (1) Cevap ver
   Ömer Ö. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Özür dilerim ama .... - Bir merakla gittiğimiz Catamaran'daki on beşinci dakikamızda sahile çıkabilmek için ilk botu sormaya başamış olmamalıydık.... fena olmayan bir kokteyl içtik... Çeşiti az kuruyemişler normal olarak rutubetliydi.... Dansçıları görür gibi olduk.. Kalabalığın uğultusu müzikten çok dah fazlaydı ve o yüzden cam pistin altındaki ballıklar bile kaçmışlardı sanırım. İlk harekete başlarken ışıkların aniden azaldığı anda birlikte gittiğim arkadaşım lavaboda ayna ka...devamırşısında lensini takmaya çalışıyordu ve cidden zor durumda kaldı... O yüzden aman dikkat... O kalabalık içinde geri dönüş botu beklemek tam bir faciayken, gelenlerin çoğunun zaten alkol sınırının üzerinde olması geri dönüş botuna binerken ve geri dönüş yolculuğunda sizi alkol buharı icinde rahatsız ediyor...Belki de benim beklenti eşiğim gereğinden fazla yüksekti ama bunu test etmek için tekrar gidecek cesaretim yok...
   Beğen (1) Cevap ver
   Iklime P. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Bodrum'da barlar sokağı girişinden kalkan eğlence gemisi. Kime sorsanız gösterirler emin ol... devamıun.. http://www.clubcatamaran.com Telefon:02523133600
  Bodrum civarındaki
  Gece Mekanı kategorisinde.
  3.
  Mesaj gönder
  Club CatamaranSosyal Medya Yöneticisi