Ne düşünüyorsun?

Club Catamaran

Gece Mekanı Bodrum, Muğla
3,66 / 5 ( 31 yorum)

"Club Catamaran" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (31)

  • userName
   Fiyat / Perf.
      
   Bodrumdaki tüm gece club lerine gittim fakat catamaranın verdiği keyfi hiç birinde alamadım gerçekten,eğer yolunuz düşerse kesinlikle değerlendirmelisiniz.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ben 2007 yazında gitmiştim buraya. Eğer hala aynıysa sürekli techno muzık çalan ki ben nefret ederim, yabancılardan geçilmeyen, o kadar abartılacak bir şeyi olmadığını düşündüğüm bir yerdi. O sene kişi başı 35tl idi allah bilir şimdi ne kadardır. Gereksiz.
  • userName
   Lezzet
      
   Arkadaşlar catamara ücret hakkında bilgi verebilir misiniz?
   Eren Y. 10 ay önce
   50 tl giris. Bide yerli icki var.
  • userName
   Bodrum Merkezde güzelce karnınızı doyurun. Birazda alkol alın hafiften geceyarısından sonra adres Katamaran olsun tabi deniz tutmuyorsa:) Hayatınızda unutamayacağınız gecelerden birisini yaşayacaksınız emin olun. Erken ayrılmak isterseniz servis botları 15 dkda bir kıyıya sefer atarlar.
  • userName
   Marine Club Catamaran - Bodrum'a gidip de Catamaran'a binip eğlenmemek olmaz. Bodrum Barlar sokağında uzun bir kuyruk görürseniz takılın o kuyruğa eğlencenin biletini kestirim. Katamaran gece 01:00 gibi açılır sabaha doğru 4-4:30 gibi kıyıya geri döner. Ha yok ben sıkıldım dönmek istiyorum derseniz shuttle botlarla dönebilirsiniz.Cam tabanlı bu tekne hareket ettiğinde denizin üzerinde dansın keyfini çıkartın.Ünlü Dj ler dans showları ile güzel bir gece geçirebilirsiniz.Bazen gur...devamıbetçi vatandaşlarımıza gece düzenledikleri olur ki hiç tavsiye etmem çok kalabalık oluyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Berkay S. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Erkek "cenneti" - Catamaran'a giriş kuyruğu bodrum çarşının içine kadar uzanır ve 100 kişilik sırada 10 tane kız görürseniz iyidir. Dam sorunu olmadığından yerli yabancı arkadaşların tercih sebebidir. Tüm gün bodrum içinde giriş biletleri satışta. Beğendiğiniz bir DJ. yada parti yoksa Catamaran'ı önermem.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
  • userName
   Özür dilerim ama .... - Bir merakla gittiğimiz Catamaran'daki on beşinci dakikamızda sahile çıkabilmek için ilk botu sormaya başamış olmamalıydık.... fena olmayan bir kokteyl içtik... Çeşiti az kuruyemişler normal olarak rutubetliydi.... Dansçıları görür gibi olduk.. Kalabalığın uğultusu müzikten çok dah fazlaydı ve o yüzden cam pistin altındaki ballıklar bile kaçmışlardı sanırım. İlk harekete başlarken ışıkların aniden azaldığı anda birlikte gittiğim arkadaşım lavaboda ayna ka...devamırşısında lensini takmaya çalışıyordu ve cidden zor durumda kaldı... O yüzden aman dikkat... O kalabalık içinde geri dönüş botu beklemek tam bir faciayken, gelenlerin çoğunun zaten alkol sınırının üzerinde olması geri dönüş botuna binerken ve geri dönüş yolculuğunda sizi alkol buharı icinde rahatsız ediyor...Belki de benim beklenti eşiğim gereğinden fazla yüksekti ama bunu test etmek için tekrar gidecek cesaretim yok...
   Beğen (1) Cevap ver
   Iklime P. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Catamaran'ı gördükten sonra başka hiçbir yer sizi kesmeyecektir. - Bodrum denince akla gelecek ilk şey bence Katamaran. Açık havada denizin ortasındasınız, dans pisti camdan olduğu için dans ederken denizde yüzen balıkları görebilirsiniz.. Gerek dansçıları gerek djleri olsun hepsi 10numara.
   Beğen (1) Cevap ver
   Eren Y. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Bodrum'da barlar sokağı girişinden kalkan eğlence gemisi. http://www.clubcatamaran.com Telefon:02523133600