Yorum Ekle

Özel İmperial Hastanesi

Sağlık Trabzon Merkez, Trabzon
3,67 / 5 ( 2 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Özel İmperial Hastanesi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (2)

  • userName
   İmperial - Mevki olarak da çok güzel yerde doktorları da çok iyi, hepsi güler yüzlü. Birkaç kere gittim hoşuma gitti gerçekten mükemmel doktorları var sizinle çalışmak isterim disipinli bir yer. Ben 7 yıl laborantlık yaptım eşimin işi nedeniyle Trabzon'a geldik, eşim polis memuru o kadar yer gezdim ama burası kadar düzgün çalışan yer görmedim, tüm elamanları güler yüzlü.
  • userName
   Teşekkürler... - Ben 2008 senesinin 12. ayında işim gereği Trabzon'a gitmiştim. Ankarada başlayan rahatsızlığım Trabzon'da iyice kendini gösterdi ve kendimi gecenin bir vakti İmperial hastanesinde buldum. Ağır bir zatürre geçiriyormuşum. Yanlış hatırlamıyorsam acilde Ayşe adında bir doktor vardı. Tetkikleri hemen yaptı ve hastalığımın tedavisini verdi. Ankara'ya döndüğümde Ankara'nın büyük özel hastanesine göğüs doktoruna gittim. Verilen ilaçların çok başarılı olduğunu söyledi. ...devamıKendisinin de aynı ilaçları vereceğini, yapılabileceğin yapıldığını söyledi. Bu sağlık şakaya gelmiyor. Sağlığıma kavuştum. Başta, soyadını hatırlayamadığım acil doktoru Dr.Ayşe Hanım'a ve yardımcı personele gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ederim. Tabi ki İmperial Hastanes'inin yöneticilerine de çok teşekkür ederim.
  Adres:Kemer Kaya Mah.Devlet sahil yolu iller sok.No:27-29 Telefon:0462 455 64 00
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Trabzon Merkez civarındaki
  Sağlık kategorisinde.
  1.