Yorum Yaz

Kartal Real M1

Alışveriş Merkezi, Süpermarket, Ayakkabı ve Çanta Kartal, İstanbul
3,79 / 5 ( 22 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: Sodexo

"Kartal Real M1" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (22)

  • userName
   Genel
      
   Öncelikle açık otoparkında alışverişe merkezinin giriş kapısına yakın engelli yeri olduğu gibi hamile ve çocuklu kadınlara ayrılmış yer de olduğu için KOCAMAN TEBRİKLER. Market kısmı hayli büyük ve ürünler ekonomik. Başka büyük marketlerde bulamadığım bazı ürünleri burada bulabiliyorum. Ancak kasiyerler çoğunlukla asık suratlı ve pek kibar değil. Alt kattaki mağazalar arasında en çok Çarşı ve Marks&Spencer'ın outlet inden alışveriş yapıyorum, hele indirim zamanında inanılmaz düşük...devamı fiyatlı ve kaliteli ürün alabiliyorum. Hem kapalı hem de açık otoparkı çok geniş olduğu için park sorunu hiç yok.
   Beğen (1) Cevap ver
   Tolga A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Bugün başıma gelenleri paylaşmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Öncelikle son bir kaç haftadır kartal real alış verişlerimizde verilen poşetlerin kalitesizliğinden problem yaşıyorduk. Günlük alış verişimiz sonrası arabamıza aldıklarımızı taşıken bir torba delindi ve aldığımız bir viski şişesi kırıldı sinirle yukarı çıkıp şikayet formu doldurdum. Bununlayetinmeyerek bir de yetkiliyle görüşmek istedim. Ancak vardiye değişimi nedeniyle bir türlü beni buluşturamadılar. Sinir küpü olara...devamık ayrıldım. Merkezlerini arayarak başıma gelenleri anlattım. Bir form oluşturacaklarını ve poşetleri kontrol edeceklerini gerekirse önlem alacaklarını belirttiler. Buraya kadar sinirle oturmuşken kartal real şubesinden bir özür telefonu aldım. Yaklaşıp bir saat sonra evime kırılan ürünü göndererek özür dilediler. Tebrikler hem eksikliklerini giderdiler hemde gönlümü bir nebze aldılar...
  • userName
   ramiz koftesi yemenizi tavsiye ederim
  • userName
   Genel
      
   Vicdansiz AVM. İki yıl önce de otoparka çocuk oyun alanı (hem de ücretli!) kurmuşlardı, şikayet ettim, kaldırdılar. Geçen ay uğradım, bu sefer beriye koymuşlar ama yine de koymuşlar. Halkımız çok şükür yüzde kırk akıllı olduğundan, çocuklarını egzos gazı, CO ve kurşuna maruz bırakmakta sakınca görmüyor. Ama oyun parkı işletmecisi ve AVM yönetimi bildiğin paragöz. Utanın diyeceğim, boş.
  • userName
   Genel
      
   Alış-verişteyiz. Günlük ihtiyaçlarımız için eve yakınlığından dolayı tercih ediyoruz.
   Beğen (5) Cevap ver
   Murat G., Ersen T., Gültekin U. ve diğer 2 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   TC Yaşar Y. 1 yıl önce
   Bende gidiyorum am hiç memnun degilim insanlar parasıyla rezil bu kadar olur
  • userName
   Genel
      
   Bu tarafların eskilerinden oldu artık ve şehrin içinde kaldı. Real, çeşit açısından oldukça zengin. Özellikle balık reyonu favorim. Zaman zaman ozel fiyatlarla gereksinimlerinizin örtüştüğü oluyor. Fiyat politikası genel olarak makul. Hafta sonu kalabalık zorluyor
   Beğen (1) Cevap ver
   Alper Tekin bu paylaşımı beğendi.
  • userName
  • userName
   Her şey var - Real ve karşısında eviniz için gereken her şeyi satan bir market daha var. Eğer gidecek olursanız hem Real'e hem de oraya uğrayın. Real'in yeri çok güzel. ana yolun üzerinde olduğu için herkesin gidebiliceği bir yer.
  • userName
   Kartal'da Outlet keyfi - Aslında çok büyük değil, çok sempatik değil... 2 önemli avantajı var, biri gerçek bir outlet mağazası, ikincisi çocuklar için ablaların bulunduğu oyun bölümü var. Huzur içinde gezinmek isteyen ailelere.
   Beğen (1) Cevap ver
   Islam A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Asıl kalite burada - Genelde alışveriş yapacağım zaman M1'e de uğrarım. Beğeneceğiniz şeyler bulacağınızdan eminim.
  Daha Fazla
  Adres:Orta Mah. Yalnız Selvi Cad. No:18 http://www.real.com.tr/Real_Istanbul_Kartal.html Telefon:(216) 309 19 91
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Kartal civarındaki
  Alışveriş Merkezi kategorisinde.
  1.