Yemek Siparişi Ver Puan Ver

Bambi Cafe - Gayrettepe

Cafe Zincirlikuyu, İstanbul
3,14 / 5 ( 8 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan ÖzellikleriMekan Menüsü


Ödeme tipleri: SodexoMekan tarzı: Popüler

"Bambi Cafe - Gayrettepe" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (8)

  • userName
   Canay B. murat u. ile birlikte.
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Geniş bahçesi ile bölgede, ayaküstü bir şeyler atıştırmak için en ideal yer. Kumrusu biraz tuzlu ama tavsiye ederim.
   Beğen (2) Cevap ver
   Cihan N. ve Poyraz K. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Servis
      
   Arayıp waffle söyledim. Buz gibi soğuk geldi. Gidip yenilir belki ama kesinlikle telefonla eve sipariş verilmemeli. Tadı berbat, verdiğim paraya yazık.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Taşındıkları yer çok iyi! - Bambi Gayrettepe'nin yeni taşındığı yerde, caddeye bakan oldukça geniş bir teras da var. Eminim ki önümüzdeki yaz daha da canlı bir yer olacak. Önceden olduğu gibi servis elemanları çok iyi çalışıyor.
  • userName
   Yeni mekanında.. - Sonunda Gayrettepe'deki o ufacık yerden çıktılar, yolun karşısında yeni mekanlarına geçtiler. Keşke biraz daha güzel yapsalardı, Bambi artık ikinci sınıf dönerci havasından kurtulmalı. Henüz bahçesinde oturma fırsatım olmadı, yaz gelmesini bekleyeceğim sanırım. Neyse ki yiyecekler hala birinci sınıf.
  • userName
   Bambi Bambi - Taksimdeki standart bambi bir ekstrası waffle olması ve güzel yapıyorlar :) onun dışında benim standart siparişlerim dilli kaşarlı + ıslak hamburger gayet ritüeline uygundu :)
  • userName
   Kahvaltı için - Küçük ama şirin bir mekan. Kavurmalı kaşarlı tostu meşhur. İmalat yukarıda yapılıyor, küçük servis asansörü ile aşağıya geliyor. Döner görmeseniz de yukarıda var yani. Tavsiyem kahvaltıya gidilmesi yönünde. Saat 10 civarında açılıyor.
  • userName
   Evlere, İş Yerlerine Servis İyi değil - Plazalar ve iş merkezlerine yakınlığı ve yaygın zincirleri olmasından dolayı tercih edilen ve genellilke ayak üstü uğranan ya da sipariş verilen bir yer Bambi Gayrettepe. Her ne kadar sipariş üstüne çalışsalar da ne yazık ki bu konuda biraz eksik olduklarını söylemeden geçemeyeceğim. Ne zaman bir sipariş versek ya yanlış ürünü getirdiler ya da pos cihazı getirmeyi unuttular :( Bir cumartesi sabahı taze sıkılmıs meyve sularıyla tost yiyelim ...devamı dedik yanlış siparis geldi. Tam bir bucuk saat aç bekledik... Fazla söze gerek yok. Umarım hizmet ve servis kalitesini en kısa zamanda tekrar yakalarlar.
  Adres:Yıldız Posta Cad.No:46 http://www.bambicafe.com.tr/subeler-detay.asp?id=11 Telefon:0212 288 59 59
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  Temizlik, kaliteli ürün, ekonomik fiyatları, müşteriye saygı ve lezzet konusundaki titizliği belki Bambi Cafe'nin efsane olmasının nedenlerinden birkaçı. Bütün bunların yanında Bambi'nin lezzet dünyasına sunduğu yeni ürünlerde ayrı bir neden. (Kaş... devamıarlı Dürüm Döneri, Dilli Kaşarlı Tostu, Tereyağlı Kaşarlı Kokoreç'i, Süper Karışık, Hamburger ve Atom gibi)