Ne düşünüyorsun?

Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu

İlköğretim Okulu Esenyurt, İstanbul
2,38 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Fena - Okulun durumundan hiç memnun değiliz, sürekli bir kargaşa var
  • userName
   Berbat okulun öğrencisinden okulun tanıtımı - Disiplinsiz bir okul ve öğretmenleri kinci, öğrencilerle ilgilenmeyen hocaları var. Bir şey dediğimiz zaman sizi yetiştirenler salıyor zaten başımıza diyorlar. Müdür çabalıyor ama nafile, önce öğretmenleri değiştirmeleri gerekiyor. Bana sorarsanız çocuğunuzu asla bu okula göndermeyin hatta semti terk edin. Her okul çıkışı bir kavga. Ya birini bıçaklıyorlar ya da öldüresiye dövüyorlar. Öğretmenler ise bakıp geçiyorlar. Sakın çocuğunuzu...devamı bu okula yollamayın!!!!!!
  • userName
   Yusuf Akdaş - Durum fena değil sanırım bir şeyler düzelecek, müdür hakikaten uğraşıyor. Yardımcılar da çabalayan bir ekip.
  • userName
   Yusuf AKDAŞ İlkokulu - Bu okul eğitim yönünden zayıf, disiplin yönünden yetersiz, öğretmen yönünden ilgisiz, veliler yönünden alakasız bir okuldu. Şimdi yeni bir müdür geldi sanırım bir şeyler yapacak gibi. Kötü ve olumsuz etkinin nasıl kalkacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz. Şu an için olumlu bir değişim rüzgarı söz konusu diyebilirim. Ama her şey SBS'de belli olur. Dershanelerin yaptığı sınavlarda etkiyi kolay kolay kaldıramaz gibi gözükse de Yeni Müdür ve yardımcıları bu k...devamıötü düşünceleri dağıtacak belli ki... Ama zaman gösterecek her şeyi.
  Adres:Mehterçeşme Mh. 2033. Sk. Telefon:02128520667