Yorum Yaz

Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi

Tiyatro Ataköy, İstanbul
3,94 / 5 ( 26 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (26)

  • userName
   Genel
      
   Azizce oyununu izlemek üzere Yunus Emre Kültür Merkezi’nin yolunu tuttuk. Oyun Aziz Nesin’in kısa oyunlarından oluşmakta. Özellikle günümüz siyasal gelişmelerine mizahsal göndermeler yapılmış. Ben oyunu beğendim. Hafta sonu için güzel bir alternatif. Biletler tam 6 indirimli 4 tl. ( Resimler yüklenmiyor )
   Cevapları göster
   Cihan N. 11 ay önce
   İkinci denememde oldu çok şükür :)
   Poyraz K. 11 ay önce
   Telefondan mı yapıyorsun ?
   Poyraz K. 11 ay önce
   Telefondan mı yapıyorsun ?
   Murat U. 11 ay önce
   Aziz Nesinin Ah şu Çocuklar Bir Harika kitabı vardı ortaokuldayken okurduk. Çok keyifliydi:)
   Murat U. 11 ay önce
   Aziz Nesinin Ah şu Çocuklar Bir Harika kitabı vardı ortaokuldayken okurduk. Çok keyifliydi:)
   Cihan N. 11 ay önce
   Poyraz bey bilgisayardan yaptım paylaşımı ama ancak ikincide yüklendi resimler.
   Cihan N. 11 ay önce
   Poyraz bey bilgisayardan yaptım paylaşımı ama ancak ikincide yüklendi resimler.
   Poyraz K. 11 ay önce
   Herşey çifter çifter çıkıyor bu gece. Mekanist haftaya yine iyi başlamadı :)
   mert n. 11 ay önce
   Beğendiğinize çok sevindim Cihan Bey..Aslında biraz korkarak "gidin gidin" demiştim size o gün..Sa ...devamı nırım benim yorgun bir günüme denk gelmiş de bitse artık demişim : )
   Cihan N. 11 ay önce
   Ben sıkılmadım ama harikaydıda diyemem :) Şimdi Sıkıyönetim diye bir oyun var. Onada gitmeyi düşün ...devamı üyorum. İzlediyseniz önerir misiniz Mert bey :)
  • userName
   Genel
      
   Tarihi bir binası olan ve bahçesinde cafesi olan Bakırköy Belediyesi'ne ait bir tiyatro salonu. Özgün Namal 'ın adını bile telaffuz etmek istemediğim kötü ötesi bir oyununa gitmiştik. Kendisinden 3 kat daha soğumamı sağladı. Salon yeterli belediye için fena değil. Tekrar gidilebilir. Merkezi bir konumda.
  • userName
   Genel
      
   Bakırköy Belediyesine ait güzide Yunus Emre Kültür Merkezi. Ulaşım olarak çok kolay metro, metrobüs hemen yanı başında. Ne zaman gitsem hep çok güzel oyunlar izleyerek ayrıldım buradan. Son olarak Sokak Kızı İrma Müzikaline gittik. Gerçekten çok neşeli, cıvıl cıvıl bir oyundu. Oyuncular oldukça başarılı bir performans sergilediler. Böyle güzel oyunları eğer öğrenciyseniz 4 tl gibi ufak bir ücret karşılığı izlemenizde ayrı bir keyif verici. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • userName
   Genel
      
   İlk kez bugün SLAVOJ ZIZEK ve ALAIN BADIOU etkinliği için gittim. Küçücük ama tatlı bir salon. Tabi böylesine dev iki isim için gerçek olamayacak kadar yanlış bir yer tercihi. Sıkış pıkıştı. Yerlerde oturduk. Fransızca'da sorun yaşadığımızdan ikisinin de gerçeküstü korkunç İngilizcesi'ne maruz kaldım ama yine de benim için yaşayan en önemli çağdaş filozofu görmek hayatım boyunca unutulmayacak bir şeydi. DİKKAT : Aşağıda göreceğiniz fotoğraf şimiden aşırı derece kıskançlık yaratabi...devamılir :)
   Beğen (1) Cevap ver
   Semih O. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Nikah için mekanın biraz daha bakımlı ve yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca yaz aylarında takı merasiminin açık havada bir şemsiye altında yapılması ayrı bir hoş tabi.
  • userName
   Oyundan sonra Karışık pizza lütfen :) - Dışarıdaki kafesi çok sakin(nikah olmadığı zamanlar), nezih, bildiğimiz çay bahçesi havasında, ama çay bahçesi deyip geçmeyin, burada yapılan pizza muazzam lezzetli. Usta kendi elleriyle açıyor, pişme süresi 20-30dk sürüyor, ama 1 saat bile olsa beklemeye değer. Garsonlar sipariş aldıktan sonra bir daha masaya uğramayarak sizi delirtebilirler. Mantısını da tavsiye ederim. Bu arada, fiyatlar çok ucuz.
   Beğen (2) Cevap ver
   Ercan S. ve Jnsve U. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Nezih - Daha önce de bulunmuştum, dün akşam Müşfik Kenter Sahnesi'ndeki bir oyun için gittim. Ufak bir yer, ama iyi ki var. Her belediyenin bu tip tesisleri ilçenin birkaç yerinde kurması lazım.. Teşekkürler Bakırköy Belediyesi
  • userName
   Tiyatro için - Atrium gibi Ataköy için yetersiz, küçük. Fakat yine de birçok konser, ödül töreni, etkinlik burada yapılır. Bahçesinde cafesi var. Tiyatro için gelinmeli.
  • userName
   Pollyanna :) - Burası benim icin gerçekten özel bir mekan. Şimdiki tiyatroya olan aşkımı buraya borçluyum ben. İlk izlediğim oyun olan pollyanna yıllarca hic aklımdan çıkmadı, hep dilimdeydi. Her cocuğun böyle bir anısı olmalı. ;)
  • userName
   Uğrak mekan - Son derece güzel oyunlara ev sahipliği yapan tiyatro sahnesinin aylık bültenleri mutlaka edinilmeli. Sayısız kere güzel oyun seyrettim bu sahnede. Ayrıca nikahlara ve tiyatro dışında çeşitli gösterilere de sahne oluyor Yunus Emre. Biraz daha büyük olsa güzel olurmuş, en azından bazı oyunların biletleri ilk günden tükenmezmiş. İçerdeki kafeteryası için ise çayını kesinlikle tavsiye etmemekle beraber, Türk Kahvesini deneyebilirsiniz.
  Daha Fazla
  Adres:Ataköy 9.Kısım / İstanbul Telefon:0 212 414 96 47
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Ataköy civarındaki
  Tiyatro kategorisinde.
  1.