Puanla

Hacıoğlu Lahmacun

Pideci - Lahmacuncu Kadıköy, İstanbul
3,58 / 5 ( 66 yorum)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: Sodexho

"Hacıoğlu Lahmacun" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (66)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yıllardır tercih ettiğim lahmacuncudur kendileri. Gayet güzel lezzetli lahmacunlar yapıyorlar ancak son zamanlarda hamurun gitgide küçülmesi ve bunun yanında her seferinde fiyatların artış göstermesi de gözlerden kaçmıyor değil hani. Salata istenirse yanına ona ayrı bir ücret ödenmek durumunda. Bu söylediklerim dikkate alınır mı bilinmez ama lezzetin önüne bir çok şey geçmekte bunu belirtmeliyim.
   Beğen (1) Cevap ver
   Cihan N. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   vazgeçilmez bir lezzet
   Beğen (1) Cevap ver
   Özge T. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   hacıoğlu kadıköy şubesi yeni açıldı gitme fırsatım oldu diğer şubelerinden bi fikrim vardı zaten klasik lahmacun tadında acele atıştırmalık olarak tavsiye edilebilir temiz bir ortam...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   ben lahmacununu lezzetli ve ucuz buluyorum..karın doyurmak için ideal.rıhtım şubesi oldukça temiz ve yeterince ferah:)
   Beğen (1) Cevap ver
   Hasan E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   sabahları 12'ye kadar olan yumurtalı peymacun ve sınırsız çay seçeneği ile alternatif bir kahvaltı seçeneği sunmakta. Fiyatlar gayet uygun, konumu güzel.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Eski lezzetini ve sunumunu kaybeden hacioglu, merkezi yerde bulunmasi artisiyla musteri kitlesini dusurmus degil.Zamani ve yiyecegi az miktarda olanlara onerebilirim.Fakat tat ve temizlik bakimindan Üsküdar subesini tercih ederim.
   Beğen (1) Cevap ver
   Yağmur D. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
  • userName
   Lahmacun gitsin döner gelsin. - Sözde lahmacuncu ama bu konuda sınıfta kaldığını düşüyorum. Şimdi dönerede el attılar. Döner konsununda lahmacundan daha başarılı oldukları kesin. Ekmeği biraz dağılıyor alt üst ayrı olduğu için bir çare bulmaları gerek. Patateste başarılı.
  • userName
   Geneline Dair. - Hacıoğlu formunda yapılan lahmacuna öğrencilik yıllarından beri bir mesafeyle yaklaşırım. Okul yıllarındaki o koşturmacalı zamanlarda her ne kadar arkadaşlarıma "atıştırmalık lahmacun" kavramı sıcak gelse de ben her girişimde irite olarak başlardım yemeğe. Nedeni çok basit, yapay ve yapmacık bir "lütfen oyunu" oynanıyor ve şimdiye kadar gördüğüm onlarca personelin tamamı da istemeyerek ve dudaklarının arasında söylüyorlar lütfeni. O çalışanlara hep üzülerek bakmış...devamıımdır. Ayrıca bant sistemi lahmacun üretimi ise ayrı bir kalite düşürücü unsur. Kişisel görüşümdür ki hız arttıkça kalite aynı oranda geriliyor. Bazen bazı yemeklerin eski usul hazırlanmaları daha iyi sonuçlar doğuruyor. Tabi bunların hepsi benim bencelerim. Es kaza bir Hacıoğlu yetkilisi bu satırları okuyorsa bilsin ki biz müşterileri o personeller "lütfen" dedikçe üzülüyor, o personellerin yerine de eziliyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Ömer D. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Nasıl Oluyor? - Hem lezzetsiz hem özensiz hem pahalı hemde kalabalık. Aklım almıyor bu mekanı!!!!!!!!!
  Daha Fazla
  Adres:Osmanağa Mah. Yasa Cad. No:42/44
  http://www.hacioglu.com.tr Telefon:(216) 414 44 14