Yorum Yaz

Van Kahvaltı Sofrası

Türk Mutfağı Aksaray, İstanbul
3,46 / 5 ( 24 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Yemek tipi: Kahvaltı, Brunch

"Van Kahvaltı Sofrası" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (24)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İki tane Van Kahvaltı Special söyledik. Rahat rahat 6 kişiye yetti .Çeşit boldu sadece peynir çeşitlerinin azlığı beni şaşırttı. Kavurmalı yumurtaları çok lezzetliydi ama diğerleri idare eder sınıfındaydı.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tam anlamıyla rezalet. Gittiğim kahvaltı mekânları arasında en kötüsü diyebilirim. Açık büfe çok sınırlı ve her şey soğuk. Fiyatı da o derece saçma. 25 liraya böyle kötü kahvaltı yapmadım. Bir daha gideceğimi sanmam, kesinlikle tercih etmeyin.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Porsiyonlar küçük-Yöresel pek birşey yok-Fiyatlar sunulanlara göre yüksek.Bir daha gideceğimi sanmıyorum
   Beğen (5) Cevap ver
   Gültekin U., Murat G., ALİ A. ve diğer 2 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Fahiş fiyat - Yeşil ve siyah zeytin küçük bir kayık tabakta,azıcık bal azıcık kaymak(gerçekten az), 3 çeşit peynir küçük bir kayık tabakta, biraz domates biraz salatalık orta boy kayık tabakta, iki tane daha ufak tabak, kavurmalı yumurta(hiç özen gösterilmemiş) ve ekmek ile çay. bu bahsettiğim miktarlar iki kişilik bir kahvaltı için.Fiyatı öğrenince bütün hevesiniz ve keyfiniz kaçıyor. Kişi başı 20 TL. İlk meşhur olduğu zamanlardaki samimiyet ve kalite kalmamış bence. Artık biz d...devamıe olduk havasındalar. Paranın miktarından ziyade aldığım hizmetle karşılaştırıyorum ve kazıklandığımı düşünüyorum. Bir daha gitmem herhalde.
  • userName
  • userName
   Değişik tatlar - Farklı şeyler var, değişik tatlar ve orta lezzette...
  • userName
   Fena değil - Van'dakinin aynısı olmasa bile fena değil çok çeşitliliği ve lezzetleri tamam ama mekan görseli ve fiyatlar için aynı şeyi söylemek mümkün değil. 20 gr tereyağı bir yumurta ve bir kaşık unla kavrulan murtuğa 10 lira yazmaları çok saçma, 2 lirayı geçmeyen maliyete 10 lira fahiş ama yinede lezzetli bir pazar kahvaltısı için bazı şeyler gözardı edilebilir. Daha iyisini bulana kadar eldekilerle idare etmek lazım.
  • userName
   Lezzet
      
   Ben kesinlik çok pahalı ve hiç hizmet ve servis görmedim tavsiye de etmem..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Van kahvaltısı ayrı bir tat keyifli kahvaltı yapılabilecek güzelmekan sadece manzara eksik
  • userName
   Harikasınız - Bu tür fırsat ürünleri sayesinde hayatımızın geri kalanında yapamadığımız hep içimizde bir ukde olarak kalmış etkinlikleri gerçekleştirebiliyoruz, hem de hesaplı bir şekilde teşekkürler Mekanist iyi ki varsınız.
  Daha Fazla
  Adres:Atatürk Bulvarı No:168/2 Aksaray (Büyükşehir Belediyesi arkası) http://www.vankahvaltisofrasi.com.tr Telefon:0212 589 89 65
  Mesaj gönder
  İrfan UrakYönetici
  Van Kahvaltı Sofrası