Yorum Yaz

Cinemaximum - Optimum

Sinema Gaziemir, İzmir
4,21 / 5 ( 9 yorum)

"Cinemaximum - Optimum" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (9)

  • userName
   Genel
      
   İzmir'deki en iyi sinema diyebilirim. Kipa cinemaximumdan bir tık daha ilerde. Büyük salonlar, iyi ses sistemi ve sürekli kaymayan görüntülerle gayet başarılı.
   Beğen (2) Cevap ver
   Merve P. ve TC Murat U. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Genel
      
   Görüntü özellikle ses ve yer olarakta 1. Sınıf
   Beğen (1) Cevap ver
   Mars Sinema Entertainment bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Salonlar kocaman
   Beğen (1) Cevap ver
   Mars Sinema Entertainment bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Ya.herşey çok iyi ama fiyatlar inanılmaz pahalı bu sorunda olmasa diycek.bisey yok. Birde izmire iMax gelse
  • userName
   Genel
      
   İçi geniş ve ferah
   Beğen (1) Cevap ver
   Mars Sinema Entertainment bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Salonları güzel ve geniş.Ses düzenleri de güzel.Fiyatlarda İzmir'deki diğer Cinemaksimumlara oranla daha uygun.
   Beğen (2) Cevap ver
   Erdal T. ve Mars Sinema Entertainment bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Sürpriz Olmadı - Akçay caddesi üzerinde yer alan ve bulunduğu bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden birine daha büyük salonlar yakışırdı. Alışveriş merkezinin en üst katında yer alan sinemadaki salon sayısı hayli fazla,bu sayede hem vizyon hemde geçmiş hafta filmlerini daha uzun süre gösterim de tutabiliyorlar,3D film gösterimi de yapılıyor,fiyatları gayet uygun. Diğer cinemaximum sinemalarıyla aynı çizgideler. Birçok defa gittim ancak personelde bir ilgisizlik yada başıboz...devamıluk söz konusu yada direk kurumsal bi sorun var ve yeterli personel çalışmıyor çünkü bi hayli fazla gitmeme rağmen,bilet aldıktan sonra ilgili bi personeli ne barkodlu/turnike bölümünde görmek mümkün ne de sinema salonu girişinde görmek mümkün değil. Oradaki turnikeler süs olarak konmuş tamamen geçişi zorlaştırır olmuş,başka yerlerde orada birkaç kişi olur yardımcı olurlar,kendini bilen kişiler için önemli olmasada, ailesini çocuğunu alıp gelmiş insanlar var ve ne yapacaklarını bilmeden etrafa bakıyorlar.Bir diğer sorunda bileti aldınız turnikeleri atladınız ve salona geçiceksiniz,yine kimse yok etrafta, salon kapısında film başlamadan önce de yok kimse,etrafta 1 kişi kıyafetli bi yerden diğerine koşturuyor tek görünen bu. En son gittiğimde alt yazıyı kaydırmışlar,alt yazı okunmuyor,film başladı 10 dk geçti seyircilerden biri gitti söyledi o şekilde düzeldi,bu ne sorumsuzluktur,hayır işi yapılmıyor,hizmeti düzgün vermelerinde de sıkıntı var anlayacağınız, normalde özür dilenip seansı yeniden başlatmaları gerekirdi ama dediğim gibi genel resim iyi değil,bu durumla konak pier şubesinde karşılaştığımda direk seans yeniden başlatılmıştı. Özetle; vizyon filmi / geçmiş hafta filmi ,3 boyutlu filmleri,uygun fiyatla, alışveriş merkezinin büyüklüğüyle orantılı olmayan salonlarda izlemek için her daim gidilebilecek bir sinema.
  • userName
   Harika bir salon - Bence Optimum'a yakışmış. Salonları gayet güzel.
   Beğen (1) Cevap ver
   Mars Sinema Entertainment bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Genel
      
   Spiderman 3dye gittik.Güzeldi ama 3d olması biraz mantıksız:))
  Adres:Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi | Akçay Cad. No: 101 Gaziemir 35410 İzmir / Türkiye http://www.cinemaximum.com.tr/ Telefon:0232 273 84 40
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Gaziemir civarındaki
  Sinema kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Mars Sinema EntertainmentMisafir İlişkileri Yöneticisi
  Mars Entertainment Group